Hileli Oyunlarda Yüklenmeme Hatası ve Çözümü

Merhaba Arkadaşlar, Bu makalede bazı hileli mobil oyunlarda yüklenmeme hatası alanlar için kısaca çözümünü anlatacağım. Keyifli okumalar dilerim. 🙋🏻‍♂️


Google Play’de her türden yüzlerce mobil oyunlar vardır. Bazı kullanıcılar mobil oyunda maddi birimlerden(Altın, para vb.) sıkıntısından dolayı ya oyunu siler ya da Oyunu hileli olarak oynar. Hileli oyunları ilk kurulumundan hata alanlar ve oynayacağı hileli oyunu yüklemeyenler çoğu zaman bu hatayla karşılaşır(Oyun yüklenmedi). Bu kurulumundan hata alanlar, 2 adımla hileli oyunu sorunsuz olarak cihazınıza kurabilir ve oyunu sorunsuz oynayabilirsiniz.

Adım 1: Cihazınızda Aynı oyun hilesiz olarak varsa (Örneğin: Drift Max Pro veya Subway Surf vb. gibi) silip tekrar kurabilirsiniz. Aksi halde oyun yüklenmedi hatası ile karşılaşırsınız. Hileli oyun, Ana dizin’de(Android, DCIM, Whatsapp bulunan kısma denir.) > Download kısmında bulunur.

Adım 2: SD datalı oyunlarda (Vegas Gangsteri, Republic vb. oyunlar) hata alanlar oyunları açılmaz ve oyunu oynayamazlar. Yerleri doğru bir şekilde kurmak içinde SD Data Dosyalarını RAR’dan Çıkarma Yöntemi sayfasına bakabilirsiniz.

Bu 2 adımı yaparak hileli oyununuzu kurabilir, ve oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz, İyi oyunlar. 🙋🏻‍♂️

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.