Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020 (Güncel ve Sınırlı Sürede)

Merhaba Herkese. ☺️ Bu Yazımızda, Turkcell’e İlk Geçenler ve Turkcell Kullanıcıları İçin Turkcell Bedava İnternet Kampanyalarından Bahsedeceğim. Sizde Bu Kampanyalardan Ücretsiz Yararlanabilir, İnternetin Keyfini Doyasıya Çıkarabilirsiniz. Kampanyalar ⬇️


BİP : Yerli ve Milli Yazılımcılar Tarafından Geliştirilen Mesajlaşma Uygulaması Olan BİP, Mesajlaşma ve Arama Özelliğiyle Kalmayıp Birçok Bedava İnternet Kampanyası Fırsatı Tanıyor. BİP‘in İnternet Kazandıracak Kanallarına Gelin Bakalım. (Google Play veya Appstore dan Ücretsiz Bir Şekilde İndirebilirsiniz.)

NOT : Kanallara Ulaşmak İçin Keşfet Seçeneğine / Butonuna Basın.

⬇️ Kanallar :

BİP Yıldızları : Her Hafta Yapılan ve Her Kullanıcıya Özel Belirlenen Kriterlerde, Kendilerinden Beklenen Mesaj Hedefini Tamamlayan Turkcell Kullanıcıları, Günlük 1 GB İnternetin Sahibi Olur. Örneğin : 500 Mesaj Atarak Günlük 1GB İnternet Kazanabilirsiniz.

Bil Kazan : BİP Uygulaması İçerisinde Yer Alan Bil Kazan Servisyle Karşınıza Çıkan Soruları Doğru Yanıtlayarak Günlük 250 MB veya Günlük 1 GB İnternet Kazanabilirsiniz. Soru Baremi ; 5 Soruyu da Doğru Yanıtlarsanız 250 MB Alabilir, Yarışmadan Çekilebilirsiniz veya 10 Soruyuda Doğru Yanıtlayıp Günlük 1 GB İnternet Kazanabilirsiniz.

Senyapdiye : Her Hafta Belirlenen Görevleri Yerine Getiren Kullanıcılar, Günlük 1GB İnternet Kazanıyor.

Kim 1GB İster? : 5 Aşamalı, Toplam 15 Sorudan Oluşan Genel – Kültür Bilgi Yarışması Kim 1GB İster? Kanalını Takip Edip, Soruları Yanıtlayarak 1GB’a Kadar İnternet Kazanabilirsiniz. Soru Baremleri;

  • 3 Soruyu Doğru Bilip, Yarışmadan Çekilirseniz Günlük 50 MB Alırsınız.
  • 6 Soruyu Doğru Bilip, Yarışmadan Çekilirseniz Günlük 100 MB Alırsınız.
  • 9 Soruyu Doğru Bilip, Yarışmadan Çekilirseniz Günlük 250 MB Alırsınız.
  • 12 Soruyu Doğru Bilip, Yarışmadan Çekilirseniz Günlük 500 MB Alırsınız.
  • 15 Soruyu Doğru Bilip, Yarışmadan Çekilirseniz Günlük 1 GB Alırsınız.

Hediye Yarışı : Konuştukça ve Mesajlaştıkça İnternet Kazandıran Bu Kanalda Sıralamanızı Ne Kadar Yüksek Tutarsanız, Hediyenizi Fazla Kazanırsınız. 1sn = 1 Puan, 1 Mesaj = 1Puan Olarak Hesaplanıyor. (Yarışma Her Hafta Pazartesi Başlayıp, Pazar Günü 23:50’de Bitiyor.) Sıralama Baremi ;

  • İlk 5000’e Girenler Haftalık 5 GB,
  • İlk 55.000’e Girenler Günlük 2 GB,
  • İlk 305.000’e Girenler Günlük 1 GB,

NOT : Hediye İnternetinizi Kazanabilmeniz İçin, Son 30 Günde En Az 25 Tl ve Üzeri Yükleme Yapmanız Gerekmektedir.

Sürpriz Nokta : Sürpriz Nokta Kanalını İlk Defa Takip Eden Turkcell Kullanıcıları Günlük 1 GB Hediye İnternet Kazanırlar. Kanal İçerisinde Oyna Butonuna Tıklayıp, İlgili Lokasyonlara Giderek Haftalık, Günlük, Saatlik İnternet, Dakika Kazanabilirler.


Dijital Operatör : Dijital Operatör Uygulaması ile Her Hafta Cuma Günü Salla Kazan Yaparak, Aylık, Haftalık, Günlük, Saatlik İnternet, Dakika, Sms Paketlerinden Herhangi Birini Kazanabilirsiniz. (Şansınıza Ne Çıkarsa 🙂 )

Ayrıca Uygulama İçerisinde, Hediye Havuzu Sekmesine Tıklayarak Size Özel Teklifleri İnceleyebilirsiniz.


Goller Cepte : Goller Cepte Uygulaması İçersinde, Alt Alanda Eğlence Kısmında Yer Alan Her Gol 100 MB Kampanyasına Ücretsiz Katılabilir, Haftalık 100 MB ile 1 GB Arasında Hediye İnternet Kazanabilirsiniz. Hediye İnternetinizi Hattınıza Tanıtlattırmak İçin de Yine Eğlence Sayfasına Gelerek, Her Gol 100 MB Paneline Tıklayın. Daha Sonra Maç Bitiminde, MB Yükle Butonuna Tıklayarak Hediye İnternetinizi Tanımlatabilirsiniz.

Ayrıca Uygulama İçerisinde Arkadaşınızı Davet Ederek, Hem Siz Hem Arkadaşınız Günlük 500 MB Kazanabilirsiniz. (Davet Edeceğiniz Arkadaşınız, İlk Defa Uygulamayı Yüklemesi Gerekmektedir. Aksi Taktirde, Ne Siz Ne de Arkadaşınız Hediye Alamaz. )


Paycell : Paycell Uygulaması ile, Uygulama İçerisinde Faturalarınızı Ödeyerek Haftalık 1 GB, 2GB ve Daha Fazlasını Kazanabilirsiniz. Yine Uygulama İçerisinde, “Hediye Dünyam” Kısmında Puan Biriktirerek Haftalık, Aylık, Günlük İnternet ve Oyun Kuponları, İndirim Çekleri Kazanabilirsiniz. (Fatura Ödemelerinizde Sizlere Puan Hediye Edilecektir.)

NOT : Her Hafta Perşembe Saat 00:00’dan, Çarşamba Günü Saat 23:50 Arasında, Salla Topla Butonuna Tıklayıp Paycell Puanları Kazanabilirsiniz.


Bir Sonraki Makalede Görüşmek Üzere, Sağlıcakla Kalın. 😊

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.